Jak kupować suplementy?

Zakup suplementów wymaga od nas ustalenia, jaki efekt chcemy osiągnąć. Gdzie się udać, żeby zakupy okazały się trafione?
Sklep stacjonarny
W niemal każdym mieście znajduje się dziś sklep z artykułami dla sportowców. Jeśli sprzedawca jest kompetentny, będzie potrafił dobrać nam suplementy adekwatne do planu treningu i zamierzonego celu. Plusem zakupów w sklepie stacjonarnym jest to, że możemy samodzielnie sprawdzić skład odżywki i jej datę przydatności do spożycia. Mamy też spory wybór i możemy zapoznać się z markami obecnymi na rynku.
Zakupy w sieci
Zaletą zakupów dokonywanych za pośrednictwem Internetu jest wygoda. Nie musimy nawet wstawać z fotela, aby złożyć zamówienie, a kurier dostarczy paczkę do naszego domu. Nie musimy też się spieszyć, ponieważ nie pogania nas niecierpliwe spojrzenie sprzedawcy. Wygoda jest też podział suplementów według ich działania. Wchodzimy w odpowiednią kategorię i mamy przed sobą tylko produkty dopasowane do naszych oczekiwań. Trzeba jednak bardzo uważać, bo w sieci funkcjonuje wielu oszustów.